Kniha návštěv

Domácí vodárna

Datum: 04.05.2016 | Vložil: Kulhánek Jaroslav

Setkal jsem se již se spousty řemeslníků, někteří byli ochotni jiní né. Ale co se mi přihodilo s čerpadlem tak to teda byl gól.Porouchala se nám domácí vodárna a tak jsem se obrátil o radu na pana Plačka. Celou závadu jsme odstranili během telafonická rozmluvy. Děkuji za ochotu a za pomoc. Velice každému doporučuji se s problémen čerpání obrátit na pana Plačka.
S pozdravem Kulánek - Vojnice

Velký dík

Datum: 15.11.2015 | Vložil: Dvořákovi

Panu Plačkovi patří velký dík.Ochotný,milý,velice vstřícný člověk.Rozumí své práci a má lidský přístup s kterým už se bohužel v dnešní době moc nesetkáváme.Pane Plačko ještě jednou moc děkujeme,jen je škoda,že jsme o Vás nevěděli dříve.Opravdu děláte zázraky na počkání a nemožné do tří dnů.Velký dík Dvořákovi

ponorné čerpadlo do studny má malý tlak

Datum: 22.07.2015 | Vložil: Drahokoupil

Dobrý den, zakoupil jsem si „Čerpadlo ponorné Power Up TO-79905 - 750 W“. Čerpadlo po spuštění do studně dává tlak asi jako kdybyste provzdušňoval vodu v akváriu pokojových rybiček. Rád bych se tak dozvěděl, jestli něco nedělám špatně, než budu čerpadlo reklamovat. Několikrát jsem čerpadlo vytáhl a znovu spustil do studny a asi dvakrát se pomalu výtlak zvýšil tak, jak by asi mělo čerpadlo fungovat. Mám ho nejprve ponořit bez zapojení aby se naplnilo vodou a pak teprve zapojit do sítě, nebo je porouchané. Motor běží bez problému. Nebo může být uvolněné oběhové kolo na hřídeli. Prosím poraďte než ho budu reklamovat.

Děkuji

Lidský přístup

Datum: 08.07.2015 | Vložil: J. Pěnkava


Po několika navštívených stránkách,které se týkaly čerpadel jsem se vrátil na stránky pana Plačka. Jeho přístup je velmi přirozený a to mě nadchlo. Následující den jsem mu zavolal a probral s ním svůj problém. Stránky opravdu vystihují i přístup pana Plačka. Poradil mi, doporučil mi možná řešení problému a jednoduše se snažil pomoci, i když to vlastně nevede k zisku pro něj..
Jsem sice trochu z daleka, ale vzhledem, že jezdím občas kolem, určitě se u něj zastavím a nechám opravit co bude případně třeba, nebo zakoupím nové. Jeho osobní a lidský přístup je mi blízký. Rozhodně dopopručuji užít jeho služeb, za slovy stojí i činy. Děkuji J. Pěnkava

Vodárna stále běží

Datum: 13.07.2014 | Vložil: Klotzova

Vodárna funguje normálně, voda teče dobře, ale vodárna nevypne a pulsuje. Vyměnili jsme tlakový spínač. Závada přetrvává. Můžete pomoci?
Děkuji za odpověď
Klotzová

Porouchané kalové čerpadlo

Datum: 25.02.2014 | Vložil: Kocek Miroslav

Dobrý den,u kalového čerpadla 1fáz.se přestal točit motor.Po vyčištění hřídelky motor pouze hučí,ale netočí se.Při otáčení rukou se točí,ale jak zapnu proud,tak se jakoby zasekne a už s ním nehnu.Kondenzátor jsem zkusil vyměnit,ale nepomohlo to.Můžete poradit?
Děkuji S pozdravem Kocek Miroslav

Poděkování za skvělou práci

Datum: 01.10.2013 | Vložil: Petr Vojtěch

Rád bych ještě jednou poděkoval za super přístup a skvěle odvedenou práci při opravě starého čerpadla a příslušenství. Děláte zázraky na počkání a nemožné do tří dnů ;o) - DÍKY!

Petr Vojtěch

Kalové čerpadlo

Datum: 22.04.2013 | Vložil: Douša

Minulý týden mi bylo doporučeno jako kalové čerpadlo čerpadlo s drtičem. Čerpadlo jsem zakoupil a musím uznat, že jsem neprohloupil. Pracuje spolehlivě, ale hlavně drtič vše rozmělní na kaši a následně vše smísí s odpadní vodou a tak zlikviduje všechen kal. Ještějednou díky za doporučení. Douša

Re: Kalové čerpadlo

Datum: 04.06.2013 | Vložil: jaja

Asne

čerpadlo 32 SVA-2-L-1-90

Datum: 07.09.2012 | Vložil: Jan Valdhans

Dobrý večer,
dočetl jsem se na netu, že prodáváte kromě nových čerpadel rovněž repasované. Dnes mi dosloužilo výše uvedené čerpadlo a rád bych od vás koupil stejné nebo obdobné z těch repasovaných. Je možno toto uskutečnit i v sobotu? Moc by mi to pomohlo. Prosím o laskavé odpovězení mailem: janvaldhans@seznam.cz a nebo možno telefonicky: 728 076 554.
Děkuji. Valdhans, Nelahozeves

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek